Комісія з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання

Про засідання комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Нацполіції України у березні 

Про засідання комісії  з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Національної поліції України

01 березня 2019 року відбулось засідання комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Національної поліції України.

Порядок денний засідання включав в себе такі питання:
І. Про погодження проекту Антикорупційної програми Національної поліції України на 2019 - 2021 роки.
ІІ. Про стан організації та підготовки до електронного декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави за 2018 рік.
ІІІ. Про внесення змін до складу Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Національної поліції України.
ІV. Про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення.
V. Різне.

У зазначеному заході брали участь керівники структурних підрозділів апарату центрального органу управління поліції, міжрегіональних територіальних органів та громадськість.

 На засіданні ухвалено: схвалити проект Антикорупційної програми Національної поліції України на 2019 – 2021 роки; провести роз’яснювальні  заходи серед працівників поліції щодо подання декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»; унести зміни до складу комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Національної поліції України, а також поінформовано, що з 04 лютого 2019 року Національне агентство з питань запобігання корупції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про запобігання корупції» здійснює повноваження щодо забезпечення ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, тощо.

Чергове засідання з комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Національної поліції Українизаплановано 19 квітня 2019 року.


Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації 
Національної поліції України