Фізична безпека

Підрозділи з фізичної безпеки поліції охорони забезпечують охорону власності фізичних та юридичних осіб, захист фізичних осіб від злочинних посягань. На думку фахівців, рівень професійної підготовки тілоохоронців  поліції охорони, є одним із найкращих в Європі.

Поліція охорони - єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників.

Підрозділи фізичної безпеки поліції охорони забезпечують:
- охорону фізичних осіб;
- охорону туристичних груп;
- охорону вантажів і цінностей;
- майнову безпеку як українців, так і іноземних громадян;
- охорону разових заходів;
- охорону міжбанківських перевезень.

Замовити послуги охорони можна зателефонувавши до Контактно-інформаційного центру поліції охорони. За номером 9899. Усі дзвінки з мобільного номера безкоштовні. 

Послуги надаються фізичним та юридичним особам за договорами. Укладенню договірних відносин передує аналіз усіх факторів, які можуть вплинути на безпеку замовника. Після цього визначається оптимальний кількісний та якісний перелік охоронних заходів. За умов виконання нормативних вимог щодо підтвердження прав та повноважень замовника, договір охорони може бути укладений протягом однієї доби. Надання послуг за договорами може бути постійним або тимчасовим. Співробітники підрозділів з фізичної безпеки поліції охорони, що безпосередньо виконують охоронні функції, підбираються персонально з найпідготовленіших фахівців із обов'язковим урахуванням побажань замовника. Охоронці забезпечуються найкращими світовими зразками вогнепальної зброї, сучасними засобами активної оборони, індивідуальними засобами захисту та службовим радіозв'язком. За бажанням замовника охорона може бути одягнена, як у цивільний одяг, так і в спеціальну форму. При необхідності для охорони може бути використаний спеціальний автотранспорт поліції охорони.

ЗАМОВИИ ПОСЛУГУ З ОХОРОНИ 

УСІ ДЗВІНКИ З МОБІЛЬНОГО БЕЗКОШТОВНІ!