Монтажні послуги

МОНТАЖНІ ПОСЛУГИ

  • проектування, монтаж, ремонт, експлуатаційне обслуговування технічних систем та засобів відеоспостереження, охоронно-пожежної сигналізації, систем пожежогасіння, контролю доступу;
  • реалізація технічних засобів охоронного призначення;
  • надання необхідної інформації і консультацій вітчизняним та іноземним юридичним та фізичним особам з питань збереження власності;
  • технологічне та профілактичне забезпечення функціонування технічних засобів і систем охорони, підтримка їх безперервного функціонування відповідно до цільового призначення;
  • консультації з питань вибору систем безпеки;
  • монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки та пожежної сигналізації;
  • підключення об’єктів на районні пульти централізованого спостереження, на яких цілодобово  чергують оператори та групи затримання Поліції охорони.

Необхідно звернуться за телефонами «гарячої лінії» Контактно-інформаційного центру Поліції охорони: 0800-502220.

При зверненні громадян до Контактно-інформаційного центру Поліції охорони заявка одразу передається відповідальному інженеру, який негайно зв’язується із Замовником та домовляється про зустріч. В зручний для Клієнта час на об'єкт виїздить наш кваліфікований працівник, та безкоштовно надає вичерпну інформацію по ефективній схемі блокування, вартості монтажних робіт та абонентської плати.  Монтажні роботи проводяться в найкоротший термін.

Після виконання монтажних робіт укладається договір охорони в територіальному підрозділі Поліції охорони, після чого Ваша власність гарантовано знаходиться під захистом.

Наші спеціалісти мають великий досвід з розробки та монтажу "під ключ" усіх видів систем безпеки та комплексного захисту об’єктів з урахуванням побажань замовника. При виконанні робіт з обладнання системою охоронно-тривожної сигналізації використовуються прилади, що пройшли відповідну сертифікацію та рекомендовані для організації охорони об’єктів.

У нас є всі умови для отримання Замовником повної інформації в галузі охорони та безпеки – від порад фахівців, вибору охоронної техніки за наявними зразками до індивідуального визначення прийнятного співвідношення ціна-якість та виклику інженерів на об’єкт у зручний для Замовника час.

Замовити послугу можна за телефонами

0 800 502 220

Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні

Лінія працює цілодобово

Київстар 097 050 22 20 

Lifecell 073 050 22 20

Vodafone 099 050 22 20

Дзвінки з мобільних телефонів згідно умов Вашого тарифного плану