Охорона цінностей

ОХОРОНА ЦІННОСТЕЙ

Підрозділи поліції охорони надають послуги охорони та перевезення цінностей банківським та фінансовим установам підприємствам інших форм власності по всій території України як власними броньованими автомашинами, так і транспортом замовника. Поліція охорони - єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників.

При наданні послуг охорони і перевезення цінностей поліція охорони гарантує збереження комерційної таємниці.

Поліція охорони виконує такі завдання:

- охорона валютних цінностей, що їх перевозять уповноважені особи замовника;

- доставка валютних цінностей із підлеглих філій (агентств, кас) до банківських установ та у зворотному напрямку, між касами власників або між установами банків;

- доставка та вивезення валютних цінностей до/з обмінних пунктів.

Замовити послуги охорони можна зателефонувавши до Контактно-інформаційного центру поліції охорони. Послуги надаються юридичним особам як із майновою відповідальністю, так і без неї. Укладенню договірних відносин передує аналіз усіх чинників, що так чи інакше впливають на безпеку, визначається оптимальний кількісний та якісний перелік охоронних заходів.

Надання послуг може здійснюватися за наперед обумовленим графіком і маршрутами або за окремими разовими зверненнями замовника. Співробітники поліції охорони, які безпосередньо виконують охоронні функції, персонально підбираються із найбільш підготовлених працівників, які пройшли спеціальний курс підготовки за фахом. Охоронники забезпечуються засобами активної оборони, кращими світовими зразками автоматичної вогнепальної зброї, індивідуальними засобами захисту та службовим радіозв'язком. Для перевезення валютних цінностей, згідно з нормативними вимогами, використовується спеціальний броньований автотранспорт поліції охорони або власний автотранспорт замовника. Для досягнення найвищого рівня безпеки автотранспортні засоби, на яких здійснюються перевезення, обладнуються засобами тривожної сигналізації. Тому в разі потреби працівники поліції охорони можуть скористатися дистанційною тривожною «кнопкою» для одержання підтримки груп реагування поліції охорони. Пересування спеціального автотранспорту відстежується в режимі реального часу за допомогою обладнання супутникової навігації GPS.

Замовити послугу можна за телефонами

0 800 502 220

Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні

Лінія працює цілодобово

Київстар 097 050 22 20 

Lifecell 073 050 22 20

Vodafone 099 050 22 20

Дзвінки з мобільних телефонів згідно умов Вашого тарифного плану