Охорона квартир та будинків

Поліція охорони за допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу. Якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації з 99,9% коефіцієнтом надійності.
На сьогодні захист свого майна нам довірили майже 170 тисяч сімей українців та іноземних громадян і щороку їх кількість зростає на 10-20 тисяч.
 Комплекс послуг включає:
- консультації з питань вибору систем безпеки;
- монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки та пожежної сигналізації;
- централізоване спостереження за станом охоронно-пожежної сигналізації;
- повідомлення клієнта про спрацювання технічних засобів охорони;
- мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

Замовити послуги охорони можна зателефонувавши до Контактно-інформаційного центру поліції охорони. Послуги надаються фізичним особам з майновою відповідальністю.
За Вашим зверненням фахівці технічної служби поліції охорони, проаналізувавши всі чинники, що так чи інакше впливають на безпеку, визначать оптимальний кількісний та якісний перелік охоронного обладнання  та встановлять його у  Вашому помешканні. Монтаж, наладка та підключення до пульта централізованого спостереження здійснюються протягом 1-3 діб залежно від обраного типу обладнання.
Охорона забезпечується шляхом пультового спостереження за станом засобів охоронно-пожежної сигналізації, встановлених у Вашій квартирі. Технічне оснащення підрозділів поліції охорони дає змогу забезпечувати надійну охорону, як за допомогою телефонної лінії, так і по радіоканалу, а також з використанням стільникового зв'язку.

Під час надходження тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження оператор повідомляє про це власника квартири (на вимогу) та, якщо це передбачено договором, скеровує до об'єкта охорони найближчу із груп реагування, які чергують у цій зоні. Групи реагування поліції охорони, як правило, складаються із трьох озброєних співробітників поліції   та оснащуються сучасними спецавтомобілями. Отримавши від диспетчера ввідну інформацію, група реагування найкоротшим шляхом прямує за вказаною адресою (зазвичай це займає кілька хвилин). Після прибуття члени групи затримання здійснюють оперативно-пошукові заходи щодо з'ясування причин надходження тривожного повідомлення, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини підрозділу поліції охорони та власникові квартири.
У випадку порушення цілісності квартири забезпечується її фізична охорона до прибуття власника.

 

ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ З ОХОРОНИ

Усі дзвінки з мобільного БЕЗКОШТОВНІ