Пультова охорона

Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується роботою більш як 60 пультів централізованої охорони по всій території України, на сигнали з яких одночасно реагують близько 700 груп затримання поліції охорони.

Під пультовою охороною поліції охорони перебуває близько 115 тисяч об'єктів усіх форм власності: від торговельного павільйону до підприємств-флагманів вітчизняної промисловості.

Пропонуються такі послуги:

- консультації з питань вибору систем безпеки, проектування комплексних систем безпеки різного ступеня складності;
- монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки, пожежної сигналізації, відеоспостереження та систем контролю доступу;
- централізоване спостереження за станом охоронно-пожежної сигналізації;
- централізоване спостереження за станом тривожної сигналізації;
- дистанційне відеоспостереження за об'єктом;
- повідомлення клієнта про спрацювання технічних засобів охорони,
- мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

Замовити послуги охорони можна зателефонувавши до Контактно-інформаційного центру поліції охорони.

Послуги надаються юридичним особам з майновою відповідальністю. Укладенню договірних відносин передує аналіз усіх чинників, що так чи інакше впливають на безпеку, визначається оптимальний кількісний та якісний перелік охоронних заходів. Монтаж, налагодження та підключення до пульту централізованого спостереження здійснюється в найкоротший термін залежно від характеристик об'єкта й обраного типу обладнання. Охорона забезпечується шляхом пультового спостереження за станом засобів охоронно-пожежної та тривожної сигналізації, встановлених на об'єкті. Час охорони визначає замовник.

У разі надходження тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження оператор повідомляє про це власника та скеровує до об'єкта охорони найближчу із груп реагування, які чергують у цій зоні. Групи реагування поліції охорони, як правило, складаються із трьох озброєних співробітників поліції та оснащенні сучасними спецавтомобілями. Отримавши від диспетчера ввідну інформацію, група реагування найкоротшим шляхом прямує за вказаною адресою (зазвичай це займає кілька хвилин). Після прибуття члени групи реагування здійснюють оперативно-пошукові заходи щодо з'ясування причин надходження тривожного повідомлення, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини підрозділу поліції охорони та власникові об’єкту.

У випадку порушення цілісності об’єкту забезпечується його фізична охорона до моменту прибуття власника.

Замовити послугу можна за телефоном

Усі дзвінки з мобільного БЕЗКОШТОВНІ!