Реагування

Групи реагування поліції охорони створені для негайного озброєного реагування при надходженні тривожних повідомлень з об'єктів і квартир, що перебувають під охороною.

У групах реагування поліції охорони служать найбільш підготовлені та досвідчені працівники поліції. Поліція охорони - єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників.

Одночасно по всій території України на службу заступають майже 700 мобільних груп реагування поліції охорони.

Групи реагування поліції охорони під час патрулювання здійснюють:

- контроль за зовнішньою цілісністю об'єктів;
- реагування на телефонний виклик, що є альтернативним варіантом охорони майна у випадках, коли за певних причин неможливо здійснювати централізовану охорону об'єктів.

Замовити послуги охорони можна зателефонувавши до Контактно-інформаційного центру поліції охорони. Послуги надаються юридичним особам за договорами. За умов виконання нормативних вимог щодо підтвердження прав та повноважень замовника договір охорони може бути укладений протягом однієї доби.

Охорона забезпечується шляхом реагування на телефонний дзвінок власника об’єкта  за спеціальним номером цілодобової чергової частини. Крім того, об’єкт  охорони може бути внесено до маршрутів патрулювання груп реагування поліції охорони - у цьому разі працівники поліції здійснюють зовнішній нагляд за цілісністю об'єкта.

При надходженні телефоном тривожної інформації  до чергової частини підрозділу або сигналу про спрацювання засобів охоронно-пожежної сигналізації - на пульт централізованого спостереження оператор спрямовує на об’єкт найближчу з груп реагування, що чергують у цій зоні. Групи реагування поліції охорони складаються із трьох озброєних співробітників поліції та оснащуються сучасними спецавтомобілями. У разі отримання від оператора ввідної інформації група реагування найкоротшим шляхом прямує на об'єкт (зазвичай це займає кілька хвилин). По прибутті члени групи здійснюють оперативно-пошукові заходи з метою з’ясування   причин надходження тривожного повідомлення, виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини підрозділу поліції охорони та власникові об’єкта. У разі порушення цілісності об’єкта забезпечується його фізична охорона.

ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ З ОХОРОНИДЗВІНКИ З МОБІЛЬНОГО БЕЗКОШТОВНІ!