Поліція охорони Донеччини поповнила автопарк шістьма службовими автомобілями «Renault Sandero»

інформація

Шість ключів від нового службового автотранспорту поліцейським водіям груп реагування поліції охорони Донеччини вручив начальник Департаменту поліції охорони Сергій Парфенюк.

На сьогоднішній день поліція охорони – це найбільша служба охорони в Україні, яка має найбільшу кількість групу реагувань, представлена в усіх областях та містах країни. Тому якісні послуги охорони та безпека громадян, які довіряють та охороняються поліцією є одним з головних завдань цієї служби. А для професійності та надійності необхідно мати сучасні автівки, оновлену матеріально-технічну базу.

Під час урочистостей керівник Департаменту зазначив, що машини придбані за кошти поліції охорони та будуть використовуватись у нарядах груп реагування для охорони об’єктів і забезпечення публічної безпеки на маршрутах патрулювання.

– Для належної охорони об’єктів необхідна сучасний автопарк та сучасна і надійна техніка, яка виконуватиме тому ми будемо прагнути кожні п’ять років оновлювати автопарк у різних областях, – наголосив Сергій Парфенюк. – Після вручення ці автомобілі будуть спрямовані у відділення поліції охорони Донецької області.

Вони обладнані системами захисту, зв'язку, відео спостереження, світловими і звуковими пристроями і будуть використовуватися для роботи груп реагування – виступив начальник поліції охорони Донеччини Олександр Барабаш, – Уже завтра нові машини виїдуть на службу на вулиці регіону.

Наприкінці заходу Сергій Парфенюк поспілкувався з поліцейськими та разом оглянули зовнішній вигляд автомобілів, їх технічні характеристики.

 

Маріупольський МВПО в Донецькій області

поліція
новини