У Департаменті поліції охорони відбулася семінар-нарада головних бухгалтерів органів та підрозділів поліції охорони

інформація

Метою проведення зібрання є підвищення професійного рівня головних бухгалтерів, ознайомлення з останніми змінами в законодавстві, обговорення та вирішення проблемних питань у діяльності.

Бухгалтерська служба поліції охорони налічує 352 працівника, з них 36 ‒ головних бухгалтерів. 

Результати діяльності поліції охорони за 7 місяців поточного року свідчать про значний обсяг проведеної роботи, у тому числі і працівниками бухгалтерських служб.

При цьому щоденна праця бухгалтера проходить на фоні постійних змін у податковому законодавстві, які своєчасно необхідно відслідковувати та впроваджувати в практичну діяльність. Наприклад, Податковий кодекс України, який є лідером серед документів за внесеними змінами, законодавці редагували понад 120 разів. У зв’язку з цим бухгалтер, а особливо головний бухгалтер, повинен бути контролером законності і правильності здійснення усіх господарських операцій, оскільки помилки бухгалтера можуть дорого коштувати підприємству.

«Хочу відмітити самовіддану працю працівників бухгалтерських служб на чолі з головними бухгалтерами, зусиллями яких органи поліції охорони забезпечують виконання поставлених завдань, що дає змогу розвиватись Службі в цілому»  – зазначив начальник Департаменту поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк.

Також, очільник Департаменту вручив подяки бухгалтерам, які  працюють у Службі більше 20 років.

Заступник начальника Департаменту поліції охорони Сергій Парфенюк під час свого виступу порушив проблемні питання, які виникають у ході фінансово-господарської діяльності, необхідності формування єдиного підходу та прийняття управлінських рішень. А також, обговорили результати фінансово-економічної діяльності органів поліції охорони за 7 місяців 2019 року.

Начальник управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Департаменту поліції охорони Михайло Мірутенко довів присутнім характерні порушення фінансово-господарської діяльності, виявлені аудиторами під час проведення перевірок.

Працівники фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку під керівництвом лектора Тетяною Мойсеєнко розглянули тему: «Додаткові блага у 2019 році: оподаткування ПДФО, ЄСВ та військовим  збором».

Департамент поліції охорони

 

новини