В Умані поліцейські охорони допомогли 12-річній дівчинці, яка заблукала

інформація

Правоохоронці оперативно розшукали батька дівчинки та передали дитину йому.

Про малолітню дитину без батьківського супроводу на спецлінію «102» повідомила адміністраторка готелю на вулиці Велика фонтанна, куди дівчинка зайшла близько чотирнадцятої години. Прибув за вказаною адресою наряд реагування Уманського міського відділу Управління поліції охорони в Черкаській області.

— Дитина виглядала розгубленою. Вона назвала своє ім’я та прізвище, вік та розповіла, що до готелю зайшла випадково, бо заблукала. А зв’язатися з рідними не мала можливості — не було телефону при собі, — розповідає старший сержант поліції Віталій Бакін.

Поліцейським вдалося знайти контакти батька дівчинки. Чоловік, щойно почувши про ситуацію, в якій опинилася його донька, негайно приїхав.

Будьте уважнішими до малолітніх дітей без супроводу дорослих, можливо, їм потрібна допомога, в такому разі одразу телефонуйте на спецлінію «102». Ваша небайдужість дозволить уникнути ймовірної біди.

Також, щоб Ваша дитина почувала себе в безпеці та в будь-який момент могла самостійно звернутися за допомогою створено кнопку «Термінового виклику поліції», яка може бути мобільною та має вигляд звичайного брелка. Дитина зможе подати сигнал тривоги одним натиском на неї і за лічені хвилини до неї прибуде наряд реагування поліції охорони. Для замовлення послуги звертайтеся за телефоном 080 050 22 20.

Подбайте про безпеку найрідніших уже сьогодні!

Управління поліції охорони в Черкаській області

новини
діти