Поліція охорони затримала зловмисника, який проник до квартири в Мукачеві

Затримання

Мукачівець незаконно пробрався до чужого помешкання, де його оперативно затримали працівники поліції охорони.

Подія трапилася на вулиці Одеській. Увечері о 20:30 на спецлінію 102 надійшло повідомлення про незаконне проникнення в житло. Відразу на місце події вирушив наряд поліції охорони, де правоохоронці затримали злочинця – ним виявився 52-х річний безробітний мукачівець.

На місце події правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин. Попередня кваліфікація злочину – стаття 162 частина 1 Кримінального кодексу України, а саме "Порушення недоторканності житла”.

Згідно ст. 162 ч.1 КК України, незаконне проникнення до житла – караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Щоб вберегти своє житло від протиправних посягань - довірте безпеку своєї оселі фахівцям поліції охорони. Поліція охорони – єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників. Поліція охорони є структурним підрозділом Національної поліції України.

Отримайте безкоштовні онлайн та офлайн консультації від досвідчених експертів та конкретні рекомендації для вирішення вашого питання. 

Телефонуйте до Сall-центру за номером 9899 або заповніть онлайн заявку за посиланням –https://securitypolice.com.ua/index.php/poslugu/okhorona-kvartyr#cont-01

Наші співробітники допоможуть підібрати необхідне саме для Вашої оселі обладнання та підключити будинок, квартиру чи інше приміщення під цілодобову охорону, враховуючи розміри і особливості приміщень.

Управління поліції охорони в Закарпатській області

поліція
новини